Zima na horách


Prožívat zimu na horách není jednoduché. Zima na horách je těžší v mnoha ohledech, protože v těchto místech musíme počítat se sněhem. Je velmi jednoduché s autem sjet z cesty, ale pokud je na silnici sněhu hodně, jen těžko se s autem dostanete zpátky na silnici. I proto má tolik lidí auto s pohonem všech kol, protože s takovým autem projedete horský terén snadněji. V případě že je na silnici ještě navíc vrstva ledu, čeká vás velmi dobrodružná jízda. V takovém případě je nejlepší na silnici vůbec nevyjíždět. Samozřejmě že je to ale většinou nutné, takže není zbytí a vyjet nakonec musíte.

zimní řetězy

Abyste snížili riziko dopravní nehody na minimum, musíte podle toho jet. Je potřeba přizpůsobit styl jízdy aktuálním podmínkám na silnici, takže jakmile uvidíte sníh a led, je potřeba jet velmi opatrně. Pokud to přeženete s rychlostí zejména v zatáčce, můžete snadno sjet do příkopy ze které se budete dostávat nejspíš jen za asistence odtahové služby, případně jiného ochotného řidiče. Toho ale nemusíte potkat hned. Proto je lepší mít k dispozici v autě v rámci výbavy sněhové řetězy, které jsou pro jízdu v horském prostředí povinné.

hory zima

U nás najdete například sněhové řetězy r18 Convoytruck, ale i na další rozměry kol. Rovněž u nás najdete řetězy na dodávky, traktory nebo nákladní auta. Díky tomu budete vybaveni na sníh a led s jakýmkoliv autem. Kromě toho že vám mohou řetězy pomoct s vyproštěním auta, můžete s nimi jezdit i normálně právě na zasněžené cestě. Řetězy zvyšují přilnavost na silnici, takže se s autem snáze udržíte na cestě.

U nás najdete pro vaše auta spoustu vybavení. Kromě řetězů si u nás můžete vybrat třeba vůně do aut, povinnou výbavu nebo náhradní díly. ať už pro svoje auto hledáte cokoliv, najdete to u nás. Udělejte radost nejen sobě, ale i svému plechovému miláčkovi. Potěšíte u nás osobáky i dodávky.

Contacts:
Posted by: on