Nechte vyhledání úniku vody na profesionálech


Někteří lidé přistupují k životu velmi svérázně. Kupříkladu takový domácí kutil. Tito jedinci bývají velmi zvídaví a tvořiví a spíše, než by měli sedět na kanapi a sledovat v televizi hokej, raději vstanou, otřepou se, navléknou montérky a jdou něco vyrábět. Když se zdatný kutil vrací domů ze zaměstnání, kde prosedí v kanceláři na zadnici osm hodin, potřebuje se pořádně protáhnout. Možná je už v myšlenkách cestou domů ve své kutilské dílně a promýšlí, jak odříznout z dřevěné desky vhodný pruh, který by stačil na poličku nad psacím stolem, když po odemčení zámku a vstupu do předsíně spatří proti sobě mokrou mapu na zdi. Je jasné, že mapa vznikla prasklinou v potrubí či armaturách, které vedou zdivem, a že bude zapotřebí přivolat instalatéry.

instalatérské rozvody

Jenže kutil je kutil a zřejmě zatouží po tom alespoň svými silami zjistit, kde se prasklina vyskytuje, aby měli instalatéři snazší práci a mohli pouze vadný díl vyměnit. Přichází na řadu ruční majzlík, elektrický sekáč, a několik hodin pracného vybourávání a oklepávání zdiva a omítky mezi obývákem a ložnicí. Nakonec zjistí místo úniku vody, ale dům se promění ve staveniště a manželka jen nevěřícně koulí očima, zatímco chystá na stůl večeři. Ta se bude podávat nejspíš v montérkách v předsíni na servírovacím stolku, protože obývák je plný prachu a kusů cihel.

potrubí na vodu

Zadržte! Pokud jste i vy kutil a máte podobné tendence řešit vyhledávání úniku vody svépomocí, zavolejte instalatéry ihned, protože dnes se tyto potíže neřeší bouráním zdí, ale sofistikovaně pomocí formovacího plynu a akustických tyčí Hykron – tedy zcela bez bourání. Vybourá se pouze místo defektu, a to je jen pár čtverečních centimetrů, nikoli tři metry čtvereční zdiva. Instalatéři tak vyřeší problém velmi rychle, snadno a hlavně efektivně, zatímco kutil během chvíle svou aktivitou vyžene z domu všechny jeho obyvatele.

Contacts:
Posted by: on