Neprozraďte svůj věk


Smířit se s tím že stárneme není jednoduché pro nikoho. Stárnutí pro většinu lidí znamená konec života, a každý si chce užít co nejdelší život na naší krásné planetě, která nám toho tolik nabízí. Je potřeba se na stárnutí připravit psychicky a příliš se jím nezaobírat. Psychika je pro život velice důležitá, a může vám značně usnadnit celý život – nejen stárnutí. Co se týče fyzických projevů přibývajících let, je důležité se o sebe pořádně starat a to zevnitř i zvenku.

kolagen nápoj

Asi nikoho nepřekvapí, že je velice důležité dostatečně pít. Hydratace zvenčí i zevnitř je velice důležitá pro to, aby se snížila tvorba vrásek. Ty vzniknou tak jako tak a první vrásky na obličeji můžeme vidět okolo třicátého roku věku. Je to částečně způsobeno tím, že právě v tomto věku z našeho těla začíná mizet kolagen, který si do té doby těla umí tvořit sama. A jelikož už to neumí, je potřeba kolagen dodávat tělu pomocí doplňků stravy. Ženy většinou tuší, že čistý kolagen na pleť může zpomalit procesy stárnutí.

Pokud chcete vypadat alespoň o pár let mladší, už okolo třicátého roku byste oblažen měli začít užívat. Dá se sehnat buď ve formě kapslí a nebo ve formě prášku, který se snadno rozmíchá ve vodě. Je důležité abyste si koupila kvalitní kolagen, který prokazatelně účinkuje. Ne každý kolagen je opravdu kvalitní. Nevyhazujte proto peníze za kolageny, které obsahují kolagenu velmi málo, a tak vám opravdu nepomohou.

pokožka vrásky

Vypadat mladší
To kolik je nám let o nás prozradí především obličej, krk, dekolt a ruce. Pigmentové skvrny a hluboké vrásky nelžou. Je potřeba celý rok používat na tyto partie SPF krém s vysokou ochranou a také kvalitní kosmetiku. Samozřejmostí by mělo být užívání kolagenu, díky kterému budete vypadat na méně let než vám doopravdy je. Nezapomínejte na fakt, že kromě krásy má kolagen vliv i na klouby a jejich vitalitu.

Contacts:
Posted by: on