Budete připravovat svatbu?

Pokud jste už někdy byli pozváni na svatbu, asi víte, že jste dostali svatební oznámení. Je to jedna z prvních věcí, kterou je možné připravit. Jako první musíte vybrat datum a místo, abyste mohli pokračovat právě oznámením, protože právě tyto údaje jsou pro výrobu oznámení nejdůležitější. I když se dnes posílají elektronicky už i přání k Vánocům a narozeninám, pořád přetrvává tradice darování klasického papírového oznámení. Na trhu je nepřeberné množství různých oznámení, ze kterých si můžete vybrat. Každé je jedinečné, a to vaše může být taky.

oznámení svatba

Záleží na tom jaká bude svatba
Většina nevěst touží po tom, aby byla celá její svatba jako z pohádky. To neznamená že bude muset mít kočár tažený koňmi a mít pohádkovou róbu jako pro princeznu, ale že chce mít všechno perfektní a sladěné do posledního detailu. Proto si nevěsty vybírají barvy a téma svatby. Někdo chce vskutku netradiční svatbu a tak volá třeba retro nebo první republiku, někdo miluje lehký přírodní styl, kterému se říká též boho styl, někdo vsadí na klasiku, a někdo má zase rád moderní věci. A pokud chce mít nevěsta opravdu dokonalou svatbu, sladí všechno do jedné barvy či třeba do designu svatební kytice.

svatební oznámení

Jestli vás zaujala vintage svatba, budete mít šaty i prsteny v podobném stylu a dokonce jste si sehnali veterána z té doby, aby vás na svatbu odvezl, chce to doladit i svatební oznámení. K tomuto stylu se bude skvěle hodit vintage svatební oznámení, které v sobě neponese žádné moderní prvky. Naopak je nutné vycházet z toho, jak vypadala oznámení dříve. Většinou šlo o embosovaný papír, kde bylo zdobným písmem napsáno jen kdy a kde se bude pár brát, a maximálně nějaké motto. Jde vyrobit i moderní vintage verzi, a se vším vám poradí váš dodavatel. Určitě najdete oznámení podle vašich představ, ke kterému si můžete ve stejném stylu objednat třeba i jmenovky.

Contacts:
Posted by: on