Bradavky jako symbol ženskosti aneb jaké to je bez podprsenky


Mnoho žen vám potvrdí, že nosit podprsenku je pro ně spíše za trest. Oblékají ji s nechutí, ať má jakýkoli střih a je zhotovena z jakéhokoli materiálu. Podprsenka, aby plnila svůj účel, tedy udržovala poprsí v určitém tvaru a bránila zviditelnění bradavek, musí být pevně upnutá k tělu, a to vyvolává samo o sobě nepříjemné pocity.

dívka bez podprsenky

Lidské tělo velmi citlivě vnímá skrze nervová vlákna jakýkoli tlak, a překročí-li určitou mez, stává se nepříjemným, a tak například pokud dlouho sedíte na židli v jedné poloze, po určité době vám nervová vlákna na zadnici naznačí, že by bylo záhodno si přesednout. Jenže v případě podprsenky, kterou mají ženy na sobě v průběhu společenské události v jednacím sále a ta je začne škrtit, ji nemohou jednoduše odepnout a odhodit stranou. Musí to zkrátka vydržet a tyto nepříjemnosti snášet.

žena v podprsence

Tomu se však dá učinit přítrž, a sice namísto podprsenky nalepit pouze kryty na bradavky. Jsou to speciální terčíky s lepicí hmotou (zdravotně nezávadnou), které zakryjí bradavky a přitom umožní chodit přirozeně bez podprsenky. Nošení podprsenek vám navíc nedoporučí ani mnozí lékaři, protože podprsenka brání svalstvu hrudníku udržovat prsy v přirozeném tvaru, je to podobné, jako sádra na zlomené noze, kdy po sundání sádry svalstvo natolik ochabne, že musíte podstoupit rehabilitaci.

Kryty na bradavky se hodí při každé příležitosti, kde je zapotřebí ze společenských důvodů zakrýt bradavky, aby nebyly nápadné. Je to totiž jeden z nejsilnějších erotických podnětů pro mužskou populaci, s nímž by ve společnosti mohla vzniknout řada nepříjemností a osobních problémů. Ženské poprsí samo o sobě zaujímá jistý tvar, ale dokud nejsou vidět bradavky, muže to nechává zcela klidnými. Snadno se o tom přesvědčíte například na plovárně, kdy plavky také odhalují kypré ženské tvary ňader, ale zahalují to podstatné – střed poprsí s bradavkami.

Contacts:
Posted by: on