Máte svatební seznam?


Chcete mít větší svatbu pro obě rodiny a nějaké přátele a nebo to vidíte spíše jen na obřad s rodiči a svědky? Je jen na vás jakou cestou se vydáte, ale naprostá většina párů touží po svatbě, kterou prožijí se všemi nejbližšími osobami. Byla by škoda nepozvat rodiny obou snoubenců a přátele, kteří s vámi prožili část života, proto jsou většinou svatby větší a trvají od dopoledne až do noci. Jen málokdo asi plánuje že se bude rozvádět a brát s někým jiným, takže je to zážitek na celý život. A tomu by svatba měla odpovídat. Je mnoho možností jak může svatba vypadat a každá je originální. Svatba se liší od svatby výběrem svatebního místa a především dekoracemi.

svatební fotografka

Jaké barvy zvolit?
Jednou ze základních otázek, které si nevěsty pokládají, je volba svatebních barev. V podstatě se dá říct že každý rok je sice v módě jiná, ale to neznamená, že si nemůže zvolit i barvy jiné. Pokud vás zajímá jak budou barvy vypadat na fotkách, protože si určitě chcete nechat svatbu nafotit, můžete se začít dívat na fotky na sociálních sítích. Určitě měl svatbu někdo z vašeho okolí, ale můžete se nechat inspirovat i fotkami cizích lidí. Sami fotografové dávají svoje fotky na sociální sítě a nebo na svoje webové stránky, aby k nim měli přístup všichni zájemci o jejich služby. Díky tomu navíc uvidíte jakým stylem vybraný fotograf fotí.

focení svatby

I svatební fotograf Ostrava má svoje fotky na internetu, takže díky tomu uvidíte, zda je to ten pravý fotograf pro vás.
Tip – ke každé barvě se hodí zlaté tóny, a rozhodně s nimi nešlápnete vedle.
Proč si zajistit svatebního fotografa? Protože vám zvěční nejkrásnější momenty vašeho života na fotografie, které si budete prohlížet i za desítky let. Na svatbě by se lidé měli bavit a věnovat hlavně ženichovi a nevěstě a proto je nežádoucí, aby svatebčané měli v rukách telefony, byť na focení svatby.

Contacts:
Posted by: on