Nový pevný plot


Také jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste si dali úplně nový plot? Nebo pokud se vám třeba váš starý plot nelíbí a chtěli byste nějakou novinku, tak určitě jste také už přemýšleli, že byste si možná nechali plot udělat také z nějakého jiného materiálu. A to třeba takový materiál, který je opravdu pevný a který se jenom tak nerozbije. Samozřejmě, že nemluvím o žádném jiném materiálu, než je betonu. My jsme s partnerem také ze začátku přemýšleli, že bychom si dali na naši zahradu pro mě takový krásný dřevěný plot, jaký mají naše sousedi. Jenomže postupem času, když jsme viděli, jak třeba ten dřevěný plot můžou prokousat i psi a nebo jak po něm lezou kočky, tak jsme si řekli, že tohle asi nebude to pravé ořechové pro nás.

Beton v dekoru dřeva.

My jsme chtěli něco kvalitního, protože jsme měli na zahradě opravdu drahý zahradní ratanový nábytek, takže jsme chtěli něco kvalitnějšího a hlavně pevnějšího. Aby to nebylo tak snadné překonat. Nakonec to vyhrály betonové ploty. A protože bydlíme v Pardubicích, tak jsme chtěli shánět nějakou kvalitní firmu z Pardubic. A musím říct, že betonové ploty z Pardubic se nám opravdu vyplatily, protože jsme našli jednu takovou pardubickou firmu, která se právě zabývá výrobou betonových plotů.

Z betonu a oceli.

My jsme s partnerem hlavně chtěli, aby už tato firma byla ověřena a aby byla dlouho na našem českém trhu, aby bylo jisté, že tato firma dělá opravdu svou práci, tak jak má. My jsme chtěli hlavně profesionální firmu. A musím uznat, že tato pardubická firma, která se zabývá betonovými ploty pracuje opravdu na jedničku. Jsou tam samí odborníci a ti přesně ví, jak co mají udělat, aby výsledek byl opravdu senzační a aby se nám líbil. Uznávám, že docela dlouho to trvalo, ale zase výsledek stojí za to. A nyní máme krásný betonový plot z Pardubic a musím uznat, že jsem opravdu pyšná na sebe i na partnera, že jsme se takhle rozhodli.

Contacts:
Posted by: on