Do čeho investovat?


Pokud máte rádi Chorvatsko, možná vás zaujme nabídka investice do místních nemovitostí. Je to země, která je od České republiky vzdálená jen několik hodin cesty autem a proto sem každoročně vyráží tisíce lidí za dovolenou k moři. Chorvatsko nám nabízí nejen krásnou přírodu, památky a vynikající gastronomii plnou mořských plodů, ale i skvělé zážitky a možnost jak si vybudovat pasivní příjem. Jsme realitní kancelář, díky které si můžete koupit apartmán na Jadranu.

chorvatsko dubrovnik

Proč spolupracovat s námi?
Protože pocházíme z České republiky, tudíž nebudete muset hledat tlumočníka či překladatele. Zámek se s místní stavební firmou, která staví apartmánové domy. V nich najdete nejmodernější apartmány, ze kterých budete mít krásný výhled na moře. Z bytu dojdete k moři za pár minut a cenově je to srovnatelná investice s bytem v ČR. O byty je obrovský zájem, protože je kupují lidé, kteří je chtějí pronajímat turistům. Velmi populární nabídka je to i pro lidi, kteří zde tráví spoustu volného času přes rok, takže využívají apartmány jako svůj druhý domov.

Ostrov Krapanj Najadranu patří mezi turisticky vyhledávané oblasti. Je to menší ostrov, na který se dá dostat třeba trajektem. Tento ostrov je známý zejména díky tomu, jde o nejmenší ostrov, kde žijí místní obyvatelé po celý rok. Navštívit můžete spoustu vynikajících restaurací, kde si rozhodně pochutnáte na místních specialitách z čerstvě vylovených mořských ryb a dalších plodů moře. Kromě skvělých nemovitostí ke koupi vám pomůžeme poznat Chorvatsko a okolí turisticky oblíbených míst.

chorvatsko split

Dovolená autem
Protože je od nás Chorvatsko vzdálené jen pár hodin cesty, dostanete se sem velmi rychle. Proto sem jezdí tolik lidí, protože sem dojedou autem a to je pro spoustu turistů velmi důležitá možnost. Využijte šanci rozšířit rodinné finance a vyberte si investiční byt nebo letní sídlo u moře z našeho portfolia.

Contacts:
Posted by: on