Co je to mikromagie?


V našich životech je spousta práce a závazků, které musíme neustále řešit. A to mnohdy každý den pořád a pořád dokola. Až nám z toho někdy opravdu jde hlava kolem. A my přemýšlíme, jestli to má vůbec nějakou cenu. A jestli nám to, zato vůbec stojí. A tak často čelíme dilematům našeho každodenního života. Ale vždy přijdeme na to, že život za to stojí. Akorát se nemusíme bát se odměňovat. Často totiž máme problém s tím si dopřát si jakoukoliv odměnu. Ale v životě je velmi důležité si udržovat balanc. A v tom spočívá i to, si dopřát zábavu. A druhy zábavy je mnoho a my si musíme vybírat podle toho, co je nám příjemné. A kouzla a magie do našeho života patří.

kouzelník s kartami

A ve své podstatě je každý okamžik kouzelný. Stačí když se ho budeme chtít vidět. A na tom vlastně funguje obor magie jako takový. Magie je vlastně kouzlo, které se snažíme zachytit anebo odhalit. A slyšeli jste někdy o oboru, který se nazývá mikromagie? Je to magie zábavná. A kouzelník, který tuto magii provádí kouzlí ve vaší bezprostřední blízkosti. Anebo v blízkosti u stolu. Tato magie je velice uznávaná, a to i celosvětovou kouzelnickou asociací FISM. A dokonce se mikromagie stala součástí kouzelnického mistrovství světa. Tato forma magie se stala velice populární a slouží tedy k hlavně pobavení diváků. A někdy se kouzelnický přenos objeví přímo na televizní obrazovce.

kozla s kartami

A hlavně jsou natáčeny především ruce. A k pobavení touto formou kouzlení se používají hlavně karty a mince. A s těmi se dá udělat mnoho triků. A to od těch jednodušších až po ty nejsložitější. A kouzelníci, kteří právě využívají tyto kouzla mají jedno jasně dané pravidlo. A tím pravidlem je, že musí mít rychlejší ruce než oko. A pokud tomu tak bude je kouzlo kouzelníka úspěšné. Dokonce i kouzelník využívá spolupráci se svým publikem. A tak si od něj například nějaký předmět vypůjčí a s ním pak provádí kouzelné triky. A pokud byste chtěli tuto magii vyzkoušet není se čeho bát. Tento druh magie se dokáže naučit skoro každý. Stačí jen kouzla zkoušet a chtít. A potom vám již nic nehrozí. V naší České republice jsou dva velice slavní kouzelníci, kteří provádějí mikromagii. A jsou to Robert Fox a Tomasiano. A dokonce se chtěli ještě více zviditelnit, a tak navštívili i velice populární českou talentovou soutěž Česko Slovensko má talent.

Contacts:
Posted by: on