Možnosti polic.


Kam umístit policový systém, aby bylo dostatek místa na uskladnění věcí, ale i na památeční předměty. Každý, doma má vystavený nějaké ty věci z dovolené, fotky rodiny, nebo třeba jen nějakou maličkost pro štěstí. Nemusíte toho mít hodně, ale jen pár věcí. K tomu, abyste to měli, kam dát vám pomohou police, které můžete mít navrtané na stěně. Můžete si koupit úplně obyčejné z ikee, kde vám budou stačit dva šrouby do kovové konstrukce, na kterou se nasune police a zajistí menšími šrouby, je to naprosto jednoduché, ale pozor na jednu maličkost, když budete mít křivé zdi, jak to například bývá v panelových domech, police vám budou špatně držet nebo budete mít u stěny mezery.

Vzor u156

Kovovou konstrukci navrtáte ještě dobře, ale při větším rozměru police půjde vidět jak je stěna křivá a o kolik vám to ujíždí. Budete tak mít na jedné třeba i pul centimetru a na druhé straně nic. Nebude to pěkné, ale taky to splní svůj úděl. Budete si moci na ně dát pokojové květiny a udělat si z místa útulnější prostor. Přece jenom pokojových květin není nikdy dost a když mezi ně dáte nějakou tu rodinou fotografii, bude to krásná police s příjemným vzhledem. Nějaká soška z dovolené a máte vybavenou polici. Taková police se hodí do obývacího pokoje, ale i do koupelny, ložnice, nebo dětského pokoje. Ve finále ji můžete umístit úplně kamkoliv, když budete mít pěkný vzhled, není co řešit.

Vzor u156

Ovšem, proto aby dobře vypadali, by bylo dobré je nechat udělat na zakázku od nějakého truhláře, který vám je udělá na míru, když jich budete brát více do více pokojů. Přece jenom nábytek již hotový nemusí vždy dobře sedět, ani vypadat. Každá místnost si žádá jinou barvu a proč do koupelny dávat bílou když by se vám tam hodila pastelově modrá barva, aby vynikli kachličky a vzhled koupelny. Můžete si zvolit u truhláře, jakou barvu budete jen chtít, stačí, když se s ním pořádně domluvíte, jaké odstíny se vám doma hodí, například vzor u156 Sten-skrine. Ano bílá je originální a může být všude, ale vzhled dřeva vypadá lépe, když máte v místnostech třeba podobný vzhled nábytku. Laďte to do podobného vzhledu. Dejte na dobré rady, vyplatí se.

Contacts:
Posted by: on