E-liquidy české značky Emporio přináší kvalitu i skvělou chuť


Kdo pravidelně vapuje elektronické cigarety, určitě ví, že na trhu je spousta druhů liquidů, které můžete do svých elektronických cigaret použít. Některé jsou k dostání jako shake and vape, kdy si příchuť dolijete bází a můžete vapovat. Jiné jsou k dostání zase jako aromata, která si musíte celé umíchat, abyste dostali svůj liquid. A některé jsou již hotové, kdy si jen koupíte lahvičku, nalijete do své cigarety, a vapujete.

My se zaměříme na českého výrobce Emporio, která se zabývá především hotovými liquidy.

liquid

Emporio liquidy jsou oblíbené hlavně z důvodu, že se skládají z prvotřídních surovin a jejich liquidy mají opravdu věrné chutě tomu, co je uvedeno na etiketě. Emporio poskytuje v oblasti hotových liquidů čtyři řady příchutí.

První z nich je takzvaná „BASIC Line“, kde najdete různé příchutě. Převážně ovocné, jako je třeba jahoda, broskev, meloun, borůvka, lesní ovoce nebo různé ovocné mixy. Najdete tu ale i zajímavé příchutě jako je kokosový krém, banánový krém s vanilkou, citrónový dort nebo cappucino. Liquidy samozřejmě můžete sehnat v různé síle nikotinu.

V řadě „BASIC Tabák“ najdete pak nejrůznější tabákové příchutě. Jak klasický tabák bez jakýchkoliv příchutí, tak velmi oblíbený mentolový tabák. Pro gurmány zde najdete například liquid Baba Jaga, což je tabák smíchaný s perníkovým kořením, nebo liquid RY4, kde se tabák mísí s vanilkou a sladkým karamelem.

plnění

Další řada je „Nic Salt“. Jak už název napovídá, v téhle řadě najdete liquidy, které v sobě nemají nikotin, ale nikotinovou sůl. Najdete tu jak klasické tabákové příchutě, tak i speciální, jako je třeba Cannoli, což je tradiční italský dezert s nádechem vanilky, nebo Fido, což je malinový krém s jahodami a třešněmi.

Poslední řadou je řada „High VG“. V téhle řadě najdete vybrané příchutě, které jsou stejné, jako v „BASIC line“, ale jsou určené do elektronických cigaret se systémem DL.

Pokud chcete vyzkoušet liquidy od značky Emporio, podívejte se e-liquidy e-cigo.cz.

Contacts:
Posted by: on